עברית

 
 


ד"ר פאינה אל-חוזה-בה נולדה למשפחה יהודית בקווקז, סיימה שם לימודי רפואה בהתמחות במחלות זיהומיות ועבדה חמש שנים כראש מחלקה בבית חולים מקומי. גם כרופאה קונבנציונלית הרגישה פאינה שיש עוד משהו, משהו מעבר לקונבנציה, שיוכל לשפר את הטיפול.

בשנת 1989 היא מצאה את ייעודה והחליטה לעבור לרפואה האלטרנטיבית בתחום הריפוי האנרגטי. הדבר התרחש לאחר שחשה זרמים אנרגטיים חזקים בגופה, והצליחה לרפא בעזרתם פצעים של קולגות בבית החולים. מאז החלה פאינה לטפל בכלים אנרגטיים בלבד, וטיפוליה זכו להצלחה מרשימה בקרב מטופלים רבים. 

 ד"ר פאינה אל-חוזה-בה
 

ד"ר פאינה אל-חוזה-בה

 בשנת 1990 הגיעה לישראל כתיירת, התאהבה בארץ והחליטה להישאר. גם בארץ היא מטפלת אנרגטית מצליחה. כשמגיע אליה מטופל, היא מתבוננת בו ומקבלת את כל המידע הרפואי הדרוש לה. ממה הוא סובל, מה מפריע לו וכד'.
היא מציירת על לוח לבן את הזרימה האנרגטית של המטופל ובודקת היכן היא נוטה מהמרכז הצידה. את מתאר קווי הגוף היא משרטטת בירוק, את האנרגיה החיובית בכחול, אזורים המועדים לבעיות באדום וחסימות אנרגטיות היא מציינת בשחור. חסימות אלה, לדברי פאינה, גורמות לבעיות נפשיות ופיזיולוגיות.
על-ידי איור אנרגטי על הלוח, מחזירה ד"ר פאינה את הזרימה האנרגטית של המטופל אל המרכז, וכך מסייעת לו בהחלמה ובריפוי, פיזית ונפשית כאחד.
 

ד"ר פאינה מטפלת בכל מחלה ובעיה (למעט מקרים של אירוע מוחי), כגון: אסתמה, בעיות בכבד, בעיות גרון, אולקוס, דפרסיה, נדודי שינה, דיכאון, טראומות ועוד. משך הטיפול נקבע על-ידי יכולת או מוכנות של המטופל לקבל שינויים ולשחרר את הטראומות שהיה נאחז בהן. לדבריה החסימות לא חוזרות לאחר שנפתחו, וזאת משום שהידע המוקנה לאנשים תוך כדי טיפול מונע מהם לרצות לחזור אל החושך. הם ראו את האור.

בנוסף לטיפולים האישיים, מקיימת פאינה סדנאות לשיפור החיים. הסדנאות מתקיימות בקבוצות ובמסגרתן מנתחת פאינה את האנשים ומעבירה להם ידע שבעזרתו יוכלו לטפל בעצמם בבית. 

ד"ר פאינה גם מציירת ציורים אנרגטיים על גבי בד קנבס , היכולים לשפר מצבי רוח, מועקות ועוד. את הציורים ניתן לרכוש ישירות מד"ר פאינה.

חדש! - טיפול מהבית - ניתן לשלוח לד"ר פאינה תמונה בדואר אלקטרוני של האדם הזקוק לטיפול מונע, ולקבל איור רקע למחשב ( background ) לחיזוק אנרגיות חיוביות.

 ד"ר פאינה אל-חוזה-בה
ד"ר פאינה אל-חוזה-בה

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 


www.drfaina.com

תל-אביב,ר'ח  שפרינצק 3,בית הרופאים,ח' 510  טלפקס: 6343917 - 03, נייד:  050-3373120

  Tel/Fax: 03-6343917, Cellular: 050-33-73-120

 Tel-Aviv,str.Shprintsak-3   

ул. а-Галиль, 42, Ор-Иегуда  телефакс: 03-6343917, мобильный: 052 - 4733721