רפואת העתיד של ד"ר פאינה

 

איזה מזל שאני דייקנית, הגעתי לפגישה עם ד"ר פאינה לפני הזמן וזכיתי לראות אותה נפרדת מילד בו טפלה. ראיתי את האור בעיניה ובעיניו כאשר חבקה אותו בחום וחוללה איתו בחדר לצלילי אדית פיאף. בדמיוני כבר ראיתי את הילד הזה כשהוא עומד יציב על רגליו ויוצא אל החיים מנקודת זינוק חדשה.

 

לקראת חג הפסח האחרון מצאה את עצמה פאינה מוטרדת בשאלה: מה עדיין לא עשתה? איך היא יכולה לעזור לאנושות בכלים חדשים ומעודכנים. השאלה לא הייתה זרה לה. כבר לפני עשרים שנה, שאלה את עצמה אותה שאלה והתשובה... היא שגרמה לה לעשות הסבה מרפואה קונבנציונלית רגילה לרפואה חדשנית, רפואת העתיד.  גם הפעם, באחד מימי הפסח, היא התעוררה בחמש בבוקר עם מסר ברור מאד: היא חייבת לשווק את הקרם הייחודי שלה, היא חייבת להביא אותו לכמה שיותר אנשים שיוכלו להשתמש בו ולהיעזר בו לריפוי. היא ידעה בבירור שהקרם שלה הוא "שואב אבק קוסמי", לא פלא שהמסר הגיע בימים של ניקיון הפסח. כמו שפאינה אומרת: דברים לא קורים סתם.

 

מהו הקרם של ד"ר פאינה אל-חוזה - בה? – היא קוראת לו "ליוגקוסט", משמעות המילה ברוסית היא "קלילות" זה השם שהכי התאים כאשר חשבה איך לתאר את סגולותיו. הקרם פועל כשואב אבק אנרגטי ומוציא מן הגוף אנרגיה ישנה של עייפות או של מחלה אם היא כבר קיימת כמו כן הוא מנטרל אנרגיה שלילית זרה המוכרת לנו כ"עין הרע". בתחילת הטיפול יכולות להופיע תופעות קשות מפני שהגוף משתחרר מחסימות שהקשו עליו זמן רב, אבל לאחר זמן קצר הגוף נהייה משוחרר וקליל.

 

ד"ר פאינה אל-חוזה- בה היא מאמינה גדולה בתזמון. הידע בדבר הקרם וסגולותיו ידוע לה כבר עשרים שנה, אבל רק עכשיו הגיע המסר לשווק אותו לציבור הרחב. עד 1989 הייתה פאינה רופאה קונבנציונלית ברוסיה. המהפך החל כאשר הגיע אליה חולה מבוגר עם חסימות עורקים ברגלים, אשר שום דרך טיפול רגילה לא הצליחה לעזור לו. כאשר הכינה לו גיגית עם מים חמים וטבלה בהם את ידיה, הגיעה אליה אינפורמציה מה היא צריכה לעשות, ומה היא יכולה להעביר אליו דרך פעולת המים. האיש טבל את רגליו בגיגית ובעודה משוחחת עם אשתו נשמעה צעקה. האיש הרגיש חום ועקצוצים במקומות שלפני כן היו רדומים לחלוטין. היא הכינה לו מן המים הטעונים בבקבוקים אותם לקח לביתו והשתמש בכמויות קטנות עם האמבטיה. לאחר שבעה טיפולים האיש הלך על רגליו וחי עוד עשר שנים טובות. פאינה הבינה שגלתה כלי עוצמתי לטיפול. תשעה חודשים אחר כך עלתה פאינה ארצה.

 
ונחזור לקרם – כאמור הידע הופיע כבר לפני עשרים שנה. פאינה שהייתה כבר עולה חדשה, דאגה לבני המשפחה שנשארו ברוסיה. היא השתמשה בידע שהופיע בהטענת המים. קנתה קרם גוף רגיל, הטעינה אותו באנרגיה קוסמית ושלחה לקרוביה ברוסיה. במהרה קבלה דיווחים על כך שהקרם עזר לאנשים שהשתמשו בו לפתרון מחלות והעלמת כאבים. גם פה בארץ ניסתה את הקרם על מטופלים שדווחו על הקלה משמעותית בכאב. הקרם הוא מאד מועיל לתופעה המציקה ומהמכאיבה של ורידים ברגלים. הקרם בו משתמשת פאינה הוא קרם רגיל באישור משרד הבריאות אותו היא מטעינה אנרגטית. מורחים אותו 3 פעמים ביום על צידה האחורי של השוק בכמות מזערית בלי עיסוי, קרוב לודאי שציור הורידים הלא מחמיא, יעלם. אך כאמור, מטרתו העיקרית היא להוציא שכבות אנרגיה ישנה מן הגוף.

 

לצד השימוש בקרם, משתמשת ד"ר פאינה גם בקלפי הלוגרמות. בכל קלף מופיע איור וצירוף של אוסף אותיות. כשם שלוקחים תרופה בטיפות כל יום, כך לוקחים גם קלף אחד, נוסעים איתו לעבודה, ובסופו של יום, מחזירים אותו לחפיסה. לפני כן קוראים את קובץ האותיות אות, אות ומלווים את תהליך הקריאה בנשיפות. אפשר גם במשך היום, בכל פעם שיש מספר דקות פנויות, לקרוא את הקלף ולנשוף. אפשר ואף רצוי לפעמים לשלב את הטיפול בקרם ובקלף ההלוגרמה.

 

אני יושבת מול ד"ר פאינה. היא מציירת על לוח לבן את הזרימה האנרגטית שלי והיכן היא נוטה מהמרכז הצידה. היא כל כך מדייקת שאני דומעת. אני עוזבת אותה בתחושה של קלילות נפלאה. מהמקום המואר הזה אני לא חוזרת לחושך.

 

 

                            כתבה גילה אולייר.

 

 

для просмотра статьи  в канадском журнале "ЗДОРОВЬЕ" לחץ כאן

 

 

לצפיה בכתבה בעיתון קנדי "בוקר טוב  טורונטו"לחץ כאן

 

 

 

 

 

 

 

גרסה להדפסהגרסה להדפסה      שליחה לחברשליחה לחבר      
 
 


www.drfaina.com

תל-אביב,ר'ח  שפרינצק 3,בית הרופאים,ח' 510  טלפקס: 6343917 - 03, נייד:  050-3373120

  Tel/Fax: 03-6343917, Cellular: 050-33-73-120

 Tel-Aviv,str.Shprintsak-3   

ул. а-Галиль, 42, Ор-Иегуда  телефакс: 03-6343917, мобильный: 052 - 4733721